Prodej spojovacích materiálů a stavební chemie

MAPEI PROMO 2019

22.2.2019

MAPEI PROMO 2019

Pořádali jsme pravidelné školení MAPEI. Tentokrát na téma:

Koupelna v dřevostavbě / LVT v koupelně.

Dne 22.2.2019 jsme společně se zástupci MAPEI ČR pořádali každoroční MAPEI PROMO.

Nosným tématem byly moderní trendy v koupelnách -  LVT v koupelně a Koupelna v dřevostavbě.

Společnost MAPEI ČR opět pro naše společné zákazníky připravila školící místnost ve formě klimatizovaného PROMOTRUCKU. Tento technici připravili den dopředu. 

 

   Ráno MAPEI catering připravil pro účastníky školení pohoštění ve formě vynikající snídaně, což bylo pro přítomné příjemné překvapení. 

   Protože a nebo právě proto, že byla kapacita školení naplněna během pouhých pár dnů, tak již v 9.00 byli všichni řádně "na značkách".

   Školení zahájil a moderoval obchodní zástupce - ing. Vratislav Váňa. Hlavním přednášejícím byl specialista na podlahové a obkladové systémy  - Dan Lakoš, kterého po celou dobu výborně doplňoval technik Jan Svoboda. Zákazníci byli seznámeni s přípravou podkladů, systémem lepení LVT v koupelně  a jeho výhodami. Celý blok školení uzavřelo téma - Koupelna v dřevostavbě.

   Účástníci se do školení zapojili opět velmi aktivně. Obraceli se na přednášející nejen s doplňujícími dotazy, ale  i vlastními příklady z praxe a zkušenostmi. Přednášející na vše ochotně odpovídali a sami školení "okořenili" vlastními zkušenostmi, perličkami a příklady z praxe.

   Aniž se toho někdo nadál, uběhlo velmi příjemné a hlavně přínosné dopoledne. A kdyby přítomné nazačala lákat vůně připravovaných MAPEIBURGRŮ, tak se školíme ještě dnes :-)

Děkujeme všem zúčastněním za čas, který věnovali, ať  už přípravě školení nebo vlastní účasti.