Prodej spojovacích materiálů a stavební chemie

Rawlplug 2019

Prezentace novinek

Rawlplug 2019

V pátek 15.2.2019 jsme společně se zástupci KOELNER CZ uspořádali pro naše zákazníky prezentaci novinek a praktické ukázky sortimentu kotvení.

NA základě zvýšeného zájmu našich zákázníků o školení v sortimentu RAWLPLUG jsme v pátek 15.2.2019 uspořádali se zástupci společnosti KOELNER CZ prezentaci novinek a praktické ukázky sotimentu kotvení.

Obchodní zástupce, pan Antonín Beneš, a technik, pan Jan Bolf, připravili pro účastníky velmi zajímavý program. Po krátkém přesdtavení značky a společnosti RAWLPLUG jsme se věnovali jednotlivým typům kotvení - kotvy R-LX, pouzdra RAWLBOLT, průvrakové kotvy R-XPT, rámové hmoždinky R-FF1 a další.

I přesto nebo právě proto, že se na poslední chvíli odhlásila část přihlášených, a účastníků bylo méně, rozproudila se již při projekci živá a velmi hodnotná diskuse.

Prezentovaný výrobek dostali zákazníci fyzicky do ruky a zároveň jim byl představen v rámci animace.

Po krátké pauze a drobném občerstvení, byly připraveny praktické ukázky. Pod vedením technika si zákazníci mohli sami vyzkoušet aplikaci prezentovaných výrobků. Při těchto ukázkách zákaznici opět živě diskutovali se zástupci společnosti KOELNER CZ. Tito velmi profesioánáln

Díky aktivnímu přístupu našich zákazníků, profesionalitě pan Bolfa a Beneše, se nám prezentace protáhla téměř na dvojnásobek plánovaného času a to jsme některá témata ani nestihli představit.

Děkujeme všem zůčastněným za příjemné a přínosné páteční odpoledne.